top of page

SIA “Baltelement”

ir vispasaules ražotāju elektronisko komponentu piegādātāji

Kompānija ir dibināta 2006. gadā un no tā momenta darbība ar katru mēnesi paplašinās. Baltelement ir pierādijusi sevi kā stabilu partneri, laicīgi izpildot savas saistības.

Klientu apmierinātība ir mūsu galvenais mērķis.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat remonta tehniķis, zinātniskās pētniecības speciālists vai students, mums ir piemēroti risinājumi.

Kopš uzņēmuma dibināšanas mēs esam ieguldījuši daudz pūļu, lai padarītu elektronisko komponentu iegādi vienkāršu un bezrūpīgu. 

Kvalitatīvus pakalpojumus nodrošinām, uzturot līgumattiecības un pastāvīgi atlasot labākos elektronisko preču piegādātājus visā pasaulē.


Mūsu reputācija ir rūpīga ikdienas darba rezultāts, apkalpojot klientus pēc augstākajiem profesionālajiem standartiem, uzkalusot klientu vēlmes un saglabājot personīgu attieksmi.

 

Esam iemantojuši klientu un partneru uzticību, kas ļāvusi mums izveidoties par stabilu un uzticāmu pakalpojumu sniedzēju.

Mūsu produktu klāsts ietver pusvadītājus, pasīvās un elektromehāniskās detaļas, kā arī plates, uzglabāšanas tehnoloģijas, displejus, bezvadu produktus, savienotājus un daudz citu komponentu no pasaules vadošajiem elektronisko koponentu piegādātājiem.

Aicninām Jūs iepazīties ar mūsu piedāvātiem pakalpojumiem un apskatīt piedāvātos preču katalogus.

Ceram, ka mūsu sadarbība Jums būs izdevīga un patīkama!

bottom of page